تبلیغات
اندیشه - شیطان پرستان

اندیشه

شیطان پرستان
موضوع:
دوشنبه 22 فروردین 1390 10:00 ق.ظ

دانشمند بزرگ مصرى ((محمد فرید وجدى )) در كتاب دائرة المعارف خود نوشته است : در جزیره ((مرتیبك )) طایفه اى بودند به نام ((اتباع خناس )). آنها شیطان پرست بودند. در آن جا كوهى بود كه به سبب آتشفشانى بیست هزار نفر از بین رفتند. از جمله كسانى كه نجات یافتند، همین شیطان پرستان بودند.
از آن پس ((معبد)) خود را از آن جا به نیویورك برده ، به طور مخفى و براى اینكه كسى آنها نشناسد - كه شیطان پرست هستند در آن جا زندگى مى كنند، تا این كه ((اسعد افندى )) مالكى با یكى از رؤ ساى آنها دوست شد و به هر وسیله بود به ((معبد)) آنها رفت و گفت : در آن جا مجسمه شیطانى به رنگ سرخ و داراى دو شاخ و دم طولانى بود كه همانند افعى غضب ناك به نظر مى رسید. شیطان پرستان در اواخر شب مشغول عبادت ابلیس ‍ مى شدند. ((افندى )) مى گوید: در همان شب كه من داخل ((معبد)) آنها راه یافته بودم زنى مى خواست به دین آنها در آید. (من در آن هنگام بسیار ناراحت بودم كه چطور زن ها را به دام خود مى اندازند).
خلاصه ، زن نزدیك ((مطران )) رئیس شیطان پرستان آمد. او به زن دستور داد به نماز ایستد و به ركوع رود. زن ركوع كرد. بعد به او گفت : دست ها را بلند كند، سپس ((مطران )) به زن چیزهایى تلقین كرد كه از كفر ابلیس هم بدتر بود. ایشان در نماز خود خطاب به مجسمه شیطان كرده و مى گوید: اى نور! به احترام و محبت خودت وجود ما را نگه دارى كن ؛ چون تو خلاصه و چكیده صلح و صلاحى . تو اى ابلیس ! نور ابدى هستى ، روح و جسم من در اختیار تو است !
از یكى شان پرسیدم : چه معنى دارد كه شما شیطان را پرستش مى كنید و او را خداى خود مى دانید؟!
گفت : به جهت آن كه ما از عبادت ابلیس لذت مى بریم ، ولى از عبادت خالق منان ، آن لذت را نمى بریم .
وقتى قانون و كتب دینى و آسمانى خدا را مى خوانیم ، همه اش ترس و خوف از آخرت است ، انسان را از هر چه كه لذت و كیف دارد باز داشته ، لذا دلهاى ما به سوى آنها گرایش ندارد و از عبادت خدا لذت نمى بریم . اما شیطان عكس او است ؛ زیرا تمام چیزهایى را كه حرام است ، تمام لذتها و اموال و محارم و شهوات را براى ما مباح و حلال كرده ، ما هر چه را دوست داریم و میل ما مى كشد جایز دانسته ، پس عبادت شیطان را بر عبادت خداى رحمان مقدم داشتیم .
(449)

آخرین مطالب ارسالیDesigner Mohammad Raiei And copyRights 2011